Soru:
LEGOLAND Florida Resort Hotel'de Kahverengi Fedora Şapka için Talimatlar Oluşturun
Victor
2018-01-22 22:26:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

LEGOLAND Florida'yı ziyaret ettiğimde, tesisteki süitimizin banyosunda bulunan bu kahverengi Fedora şapkaya aşık oldum.

Özel LEGO yapım topluluğuna aşina değilim ve buna benzer bir şey için inşa talimatlarını nerede arayacağımı ya da nasıl inşa edeceğimi nasıl bulacağımı bile bilmiyorum.

Buradaki biri bana başlayabilir mi?

LEGO Adventurer Hat

Bunun için talimat oluşturma ihtimalinin düşük olduğunu düşünüyorum. Bunun gibi şeyler, tasarımlarını koruyacak olan legoland personeli veya profesyoneller tarafından yaratılmıştır. Bence en iyi bahsiniz bunu resimden oluşturmaktır, yeterince ayrıntılıdır. Alternatif olarak, bir fedora şapkasının çevrimiçi bir STL dosyasını bulmayı deneyebilir ve lego talimatları oluşturmak için brickify (https://brickify.it/) kullanabilirsiniz.
Bir cevap:
Rin Rio-Oki
2018-09-30 20:41:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

enter image description here Hey Victor, hediyeler getiriyorum!

Bu LEGO Digital Draw dosyası, istediğiniz gibi başlamanıza yardımcı olacaktır.

enter image description here

Lütfen bunu Brown Fedora'nızın kaba bir taslağı olarak düşünün. Ben buna kaba diyorum, çünkü bu erken aşamada, mantıklı bir tasarım akışı umursamadan gerçek resme yakın görünmesi için yapıldı.

Örneğin, dosya üç adet yığılmış 1x4 plakaya sahip olabilir ve bunların yerine 1x4 tuğla veya köşe parçası olması gerekir. Bol plakalar yükseklik seviyelerini tahmin etmek için kullanıldı ve yerinde bırakıldı çünkü referans materyal eksikliğinden dolayı her seviye doğru olmayabilir.

Yani LDD programı , oluşturma talimatları oluşturmak mümkündür, ancak yine sahadan daha fazla veri toplanana kadar tasarım akışı bir anlam ifade etmeyecektir.

Ne Alıyorsunuz? :

 • LDD dosyasını içeren Google Drive klasörüme bağlantı (* .lxf) ve topladığım tüm resim ve video referans materyalleri. Herkes iki tuğla tıklamasını bu yapıya ekleyebilir.

Notlar ve Sorunlar:

 • Anladığım kadarıyla: LEGOLAND Resort, dışarıda ancak gerçek bir LEGOLAND tema parkına yürüme mesafesinde bir otel. Yani, aslında parkın içinde kimse oturmuyor;).

  Otel konukları geceyi LEGO temalı bir otel odasında geçirir. Belirli bir otelde mevcutsa 5Temalar şunlardır: Ninjago , Korsan , LEGOFriends , Krallık ve Macera .

  enter image description here

 • Saha Araştırması / Tatil Yerleri : Birden fazla LEGOLAND tesisi var ve görünüşe göre bu şapkanın videolarını ve fotoğraflarını bulmak için dünyayı dolaştım.

  Şimdiye kadar sadece Florida ve Malezya otellerinde kahverengi şapkamız var, aradığım diğer tüm tatil köyleri, Kaliforniya, Windsor, İngiltere, Almanya, Japonya, ve Dubai'de tamamen farklı bir tasarıma (ve daha net resimlere) sahip gri bir şapka var.

 • Resimler Arasında Tutarsızlıklar Oluşturun : Üst kısım için referans resimler Şapkanın tamamı eksik parçalar gibi görünüyor veya parçalar görüntüler / odalar arasında kaymış gibi görünüyor. Bu tutarsızlığı açıklamak için bulabilmemin bir nedeni, bir otel misafirinin şapkaları patlatması ve bir parçanın çıkması ve sonra yeniden birleştirilmesinin yanlış olmasıdır.

 • Şanslı Mirror Shortcuting: Şapkanın simetrik olmasıyla (* Bir çeşit) şans yakaladık, bu da demek oluyor ki yarısını inşa etmekten kurtulduk ve geri kalanını aynaladık. Daha az iş, Yaşasın!

 • (* Tür) Simetri Açıklaması . Bazı resimlerde ve çekimlerde, şapkanın bronzluk bandının sol tarafının görünürde bir neden olmadan topaklandığını fark edeceksiniz. enter image description here

  Bu yüzden, görüntülü Fedora şapkalarını Google'da aradım ve bunlardan bazılarının havalı bir tüyle tutturulmuş üst üste binen materyallere sahip olduğunu göreceksiniz.

  enter image description here

  Dolayısıyla, tasarımcının bir tür şapka aksesuarı için sahneyi oluşturduğunu düşünüyorum.

 • İhtiyaç daha fazla veri (01) . Şapkanın bronzluk montaj bloğuna nasıl bağlandığına, montaj bloğunun gerçek boyutuna veya tüm parçanın duvara nasıl sarıldığına dair harika bir fotoğrafım yok.

 • Daha fazla veriye ihtiyaç var (02) . Tasarımcı, çılgın meraklı bir misafir altını düzgün bir şekilde kontrol etmek için duvardan çekmediği sürece, hiçbir misafirin asla göremeyeceği şapkanın altını çıkarıp atmadığını bilmiyorum.

Sırada Ne Var?

Öyleyse, temelde bazı harika oluşturma talimatlarını tamamlamanın bir sonraki adımı, daha fazla alan malzemesi toplamaktır.


HERHANGİ BİR LEGOLAND THEMED RESORT OTELİNİN GELECEKTEKİ TÜM OTEL MİSAFİRLERİNE.

Hey, lütfen ailenizin ziyaretini bu otellerden herhangi birine paylaşın. Bir LEGOLAND Resort'ta odanızdaki eğlenceli zamanları sizin aracılığınızla yaşamak istiyoruz.

Bilseydik harika olurdu:

 1. Hangi Ülke ?:
 2. Hangi Şehir ?:
 3. Hangi oda temasını seçtiniz ?:
 4. Hangi süit numarasında kaldınız? :( Yapı tutarsızlıklarını kontrol etmek için oda karşılaştırması.)
 5. Planladığınız heykel nesnesinin adı toplulukla paylaşılsın mı ?.

enter image description here

Gördüğünüz her şeyi neredeyse kopyalayabiliriz, ancak çoğaltma düzeyi fotoğraflarınızın / videolarınızın ne kadar ayrıntılı olduğu konusunda.

 • Lütfen kameranızı yatay tutun ( öksürük terk edilmiş öksürük hayatımın geri kalanında);). enter image description here
 • Herhangi bir tasarımın titrek olmayan, yavaş tempolu 360 derece yakın plan videosu ideal olacaktır.
 • Elinizde gevşek renkli bir tuğla varsa, onu da yapıştırın. Bunu yapmak, seviye yüksekliğini belirlerken yardımcı olacaktır.


Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...