Soru:
Gizemli parçayı tanımlamaya yardımcı olun ve gidebileceği yeri ayarlayın
Lego Family
2014-10-04 05:09:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Satın aldığımız LEGO parçalarının çantalarından daha fazla gizemli parça. Üzerinde bir LEGO sembolü bulamıyorum. Bir LEGO parçası mı yoksa başka bir marka mı?

Mystery Yellow Part

Bu parçayla daha önce hiç karşılaşmadım ama tanımlayamadığım parçalar bulduğumda yaptığım şey önce çivilere bakıyorum. Açıkçası sizinkinde herhangi bir saplama yok, bu yüzden yapacağım şey ya elemanın içini kontrol etmek ya da çevrimiçi olarak aramaktır. Birden fazla kaynak öyle diyorsa, dava kapanır. Aradıktan sonra bile tanımlayamıyorsanız, bir tuğla uzmanıyla görüşmelisiniz. Tüm söyleyebileceğim bu. Bu yardımcı olur umarım.
Dört yanıtlar:
gev
2014-10-04 05:16:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Bu bir Vinç Kovası - Komple Montaj (Üst, Çeneler, Yay) olurdu. 1974'ten 2012'ye kadar 29 setin herhangi birinden gelebilirdi.

Lepidolite Mica
2014-11-09 05:35:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

gev parçanın tam adına sahip, ancak yardımcı olabilecek bir noktayı daha eklemek istiyorum. Parçaları Lego veya Lego dışı olarak tanımlamaya çalışırken, daha belirsiz standart bağlantılara dikkat edin. Menteşenin üzerindeki küçük bilye, Mixels serisi tarafından yakın zamanda yeniden canlandırılan standart bir küçük bilyeli mafsal bağlantısıdır (diğer şeylerin yanı sıra). Eski Lego figür kollarının yanı sıra römork aksamlarına ve benzerlerine bağlanır. Bu, parçadaki standart Lego olan tek şeyle ilgili, ancak belirleyici bir özellik.

Samuel L.
2015-11-10 21:52:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

2012 şehir maden setinden olabilirdi. Vinci yapmak için kullanıldı.Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 3.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...