Soru:
Airport Shuttle logosu neyi sembolize ediyor?
O. R. Mapper
2019-04-28 04:35:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Havaalanı Servisi seti, hem trende hem de şehir durağının üzerinde (ve muhtemelen daha fazla yerde) belirgin bir şekilde Airport Shuttle monoray sisteminin logosu olduğu varsayılan şeyi içerir . Bir dairenin önünde T büyük harfine benziyor.

photo of the logo in question

Hiç bunun ne anlama geldiğine dair bilgi mevcut mu? Yani setle ilgili herhangi bir şeyi sembolize etmesi mi gerekiyor (havaalanı durağının bir kesiti?), yoksa karşılaştırılabilir bir ulaşım sisteminin gerçek dünya sembolünden sonra mı modellendi?

Bunun bir pist ve yandan görülen stilize bir sütun olduğunu söyleyebilirim. Bir dizi gerçek dünya monorayları, parçayı logolarına ekleme eğilimindedir.
Bir cevap:
Magnus
2019-05-20 09:55:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Her şeyden önce, işte logonun biraz iyileştirilmiş, yukarıdan çekilmiş bir resmi. enter image description here En iyi tahminim, aşağıda görüldüğü gibi bir demiryolu T-Kavşağını temsil etmesi gerektiği.

enter image description here T 'nin bir demiryolu T-Kavşağına benzer şekilde aşağıya doğru nasıl inceldiğini düşünürsek bunun özellikle mümkün olduğuna inanıyorum.Bu Soru-Cevap, otomatik olarak İngilizce dilinden çevrilmiştir.Orijinal içerik, dağıtıldığı cc by-sa 4.0 lisansı için teşekkür ettiğimiz stackexchange'ta mevcuttur.
Loading...